Subskrybuj Aktualności (RSS) Newsletter

„Jest inny świat”. Odsłona IV: TA GWIAZDKA


Zapraszamy na wyjątkowy pokaz rodzinnego spektaklu świątecznego „Ta gwiazdka”, który został przygotowany przez uczestników warsztatów z teatru cieni i aktorów Teatru Figur Kraków. Forma spektaklu odwołuje się do tradycyjnych przedstawień średniowiecznych, w których każda scena pokazywana była w innej przestrzeni – na innym wozie. Spektakl „Ta gwiazdka” zostanie pokazany w siedmiu oknach nowohuckich mieszkań.

START: 12 grudnia, godz. 18.00, OKN os. Górali 5

Akcja teatralna „Ta gwiazdka” jest realizowana w ramach projektu „Jest inny świat”, we współpracy z Ośrodkiem Kultury im. C. K. Norwida oraz Przedszkolem Samorządowym nr 94 im. Janka Muzykanta.

Projekt „Jest inny świat” jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

„Jest inny świat”. Odsłona IV


11-13 grudnia 2014 r.

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5

Jest inny świat. Teatr Figur Kraków

Zapraszamy na ostatnią już w tym roku, IV odsłonę projektu „Jest inny świat”. W ramach kolejnego weekendu z teatrem cieni przewidziane są pokazy „Historii zimowych” w reż. Mateusza Przyłęckiego, cykl rodzinnych spotkań warsztatowych z teatru cieni oraz akcja teatralna „Ta gwiazdka” w oknach nowohuckich mieszkań.

„Jest inny świat”. Odsłona III: PREMIERA SPEKTAKLU „KRÓL MACIUŚ I”


28 i 29 listopada zapraszamy na pierwsze pokazy spektaklu „Król Maciuś I”, na podstawie książki Janusza Korczaka, w reżyserii Dagmary Żabskiej. Scenografię do spektaklu zaprojektowała Edyta Stajniak, muzykę skomponował Tomasz Krzyżanowski. Występują: Dominika Byrska, Tadeusz Dylawerski, Mateusz Wróbel i Marta Hankus.

28 listopada 2014 r., godz. 18.00 – PREMIERA
scena Teatru Barakah przy ul. Paulińskiej 28 w Krakowie

29 listopada 2014 r., godz. 17.00
scena Teatru Barakah przy ul. Paulińskiej 28 w Krakowie

Bilety: 20 zł (zniżki rodzinne: 3 osoby za 50 zł, 4 osoby 60 zł.); bilety można rezerwować: mailowo (teatr@teatrfigur.pl lub rezerwacje@teatrbarakah.com), telefonicznie (887-229-827), za pomocą formularza na stronie www.teatrbarakah.com; bilety można nabywać: codziennie w godz. 10:00-14:00 w biurze teatru przy Paulińskiej 28, za pomocą przelewu (informacje na www.teatrbarakah.com) lub przed spektaklem (jeśli są jeszcze wolne miejsca).

Produkcja spektaklu „Król Maciuś I” została dofinansowana w ramach Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej „Klasyka Żywa” realizowanego z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce. Konkurs organizuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Archiwum