SPEKTAKLE DLA MAŁYCH DZIECI w TEATRZE FIGURKI

Serdecznie zapraszamy do Teatru Figurki - teatru dla małych i bardzo małych dzieci. Swoją siedzibę mamy w Krakowie, ale jesteśmy teatrem w drodze. Gramy gdzie tylko się da.

Teatr Figurki to scena dla najmłodszych Teatru Figur Kraków. Nasze spektakle dla małych dzieci są przygotowywane przez zespół aktorów i pedagogów teatru, wszystkie premiery konsultujemy z najlepszymi specjalistami w wieku przedszkolnym.  Nasz repertuar przygotowujemy z myślą o dzieciach w wieku 4 – 7 lat, choć w planach mamy również przedstawienia dla dzieci najnajmniejszych. W Krakowie można nas spotkać przede wszystkim w Kawiarni Bona i Dworku Białoprądnickim, Pan Piórko stale rezyduje w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży na Wietora. Poza Krakowem można nas spotkać w każdym zakątku Małopolski, na festiwalach teatralnych w Polsce i za granicą. Można nas też zaprosić do przedszkola.  Nasz spektakle dla małych dzieci przygotowana jest z myślą o przestrzeni nieteatralnej. Jeśli chcielibyście zaprosić któryś z przedstawień cieniowych, musi być możliwość wysłonięcia okien.

Nasz repertuar podzieliliśmy na cykle: cieniowanki (spektakle teatru cieni): Kartki pana Andresena, Skrzaty, Król Maciuś Ispektakle o panu Piórko Historie zimowe Pan Piórko – w ramionach miłości. Robot i motyl jest pierwszy z planowanego cyklu wycinanek. 

Często i chętnie prowadzimy warsztaty – dla grup przedszkolnych, rodzin z dziećmi, nauczycieli nauczania przedszkolnego. Z teatru cieni, lalek, tańca, ruchu, żonglowania, improwizacji. Informacje o ofercie edukacyjnej znajdziecie na stronie http://edukacjateatralna.pl, w zakładce warsztaty.

Od dziewięciu lat co roku organizujemy dwutygodniowe warsztaty teatralne, w ramach programu „Lato w teatrze”. Efektem naszej pracy jest widowisko teatralne, na które zapraszamy rodziny, przyjaciół i społeczność lokalna. Warsztaty organizowaliśmy w Krakowie, Lanckoronie, Bukowinie Tatrzańskiej i innych miejscowościach.

Żeby zaprosić nasz spektakl do siebie, trzeba napisać do Ani Żebrackiej, na adres figurki@teatrfigur.pl

Jeśli chcielibyście warsztaty, to najlepiej kontaktować się z Martyną Paliś martyna@edukacjateatralna.pl

 

 

 

 

Robot i motyl. spektakle DLA MAŁYCH DZIECI W KRAKOWIEżonglowanie.spektakle dla małych dzieci w krakowiespektakle teatru cieni dla małych dzieci w krakowie